Metamorfoza krzesła z motywem ptaków

Influencerzy i trendsetterzy twierdzą, że motywy związane z florą i fauną są bardzo na czasie i w mojej pracowni również nie brakuje zleceń wpisujących się w te trendy. Poniższa metamorfoza będzie doskonałym przykładem na to, że czasem warto dać ponieść się modzie…

Niedawno Pani Aneta zapragnęła za moją pomocą nadać temu, kupionemu za grosze, tronowi nowe życie:

Krzesło z podłokietnikami stylowe
Krzesło z czerwoną tapicerką

Do jego metamorfozy wykorzystałam  tkaninę obiciową ze wzorem uroczych kolibrów. Przeglądając wiele inspiracji zdecydowałyśmy się na klasykę czyli połączenie bieli i czerni, które, moim zdaniem zawsze dobrze wygląda. Pozbyłam się starej czerwonej tkaniny, stelaż krzesła pomalowałam na czarno i obiłam je od nowa. Wyszło takie coś:

Krzesło z podłokietnikami malowane na czarno

Jak widać nowa wersja jest elegancka i bardzo trendy. Krzesło przykuwa uwagę wygląda jakby zostało zakupione w jakimś wypasionym butiku za miliony monet. Zdecydowanie było warto trochę nad nim popracować!

A Wy jak się na to zapatrujecie? Lubicie motywy roślinne i zwierzęce na meblach? Czy urban jungle jeszcze się Wam nie znudziło? Jeśli nie to zobaczcie jak wyglądają inne moje realizacje z florą i fauną w roli głównej. Która podoba się Wam najbardziej?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *