KONSULTACJE Z DEKORATOREM WNĘTRZ

Masz wrażenie, że Twoje wnętrze jest nijakie i bez polotu? Planujesz przeprowadzić w nim pewne zmiany ale nie wiesz jak się za nie zabrać i do jakiego efektu dążyć?

Pewnie nie masz zmysłu dekoratorskiego i przydałaby Ci się pomoc? Potrzebujesz kogoś, kto obejrzy Twój dom lub lokal i podpowie Ci co należy w nim zmienić byś cieszył się pięknie urządzonym wnętrzem szytym dla siebie na miarę. Chętnie przyjadę do Ciebie albo spotkamy się online. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Ocenię potencjał Twojego wnętrza okiem eksperta i udzielę Ci wielu rad. Po mojej wizycie dostaniesz wszystkie wskazówki drogą elektroniczną żebyś się nie pogubił i wiedział czego się trzymać planując dekorowanie czy jakiekolwiek zmiany.

Pomyśl tylko ilu nietrafnych decyzji dzięki takim konsultacjom unikniesz…

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
ARANŻACJA WNĘTRZ

Potrzebujesz pomocy projektanta? Przyjadę do Ciebie, zrobię inwentaryzację obecnego stanu. Jeśli wolisz możemy to załawić online. Później przygotuję propozycje układu funkcjonalnego i koncepcyjnego wnętrza z rozrysowaniem rzutów podłogi i ścian. Otrzymasz moodbordy (czyli tablice inspiracji) oraz wizualizację komputerową wnętrza. Dostaniesz też spis materiałów, wyposażenia i elementów użytych w projekcie wraz z adresami sklepów i wyszczególnionymi cenami produktów. Wreszcie będziesz miał skrupulatnie opracowany plan, który pomoże Ci przeprowadzić udany remont i uzyskać piękne wnętrze szyte na miarę.

Zastanów się ile czasu i stresu zaoszczędzisz mając taki projekt…

HOME STAGING

Planujesz szybko i korzystnie sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Wiem jak sprawić by Twój dom lub mieszkanie stał się atrakcyjny dla kupującego czy wynajmującego. Chętnie udzielę Ci w tym temacie wielu wskazówek związanych zarówno z aranżacją wnętrza jak i koniecznymi działaniami marketingowymi. Niedługo po naszym spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne spisane w formie elektronicznej. Dzięki temu nie umkną Ci żadne aspekty, na które zwracają uwagę kupujący i wynajmujący. Istnieje możliwość, że zajmę się całkowitym przygotowaniem nieruchomości za Ciebie, zrobię piękne zdjęcia a nawet opublikuję przyciągające uwagę ogłoszenia. Zakres naszej współpracy zależy od Twoich potrzeb.

Przekonasz się, że dużo szybciej uda Ci się doprowadzić do sprzedaży lub podpisać umowę o wynajem!

projektowanie wnętrz online

Ważne!

Nie obawiaj się, że zaproponuję Ci kupno elementów wyposażenia z najwyższej półki i nie będziesz mógł zrealizować projektu. Proponowane rozwiązania zawsze dostosowuję do budżetu inwestora a moją specjalnością są spektakularne rozwiązania niskobudżetowe 😉

Przeprowadzenie metamorfozy wnętrza nigdy nie było tak proste. Weź koniecznie pod uwagę, że jestem zarówno projektantem, dekoratorem wnętrz jak i osobą, która przeprowadza renowacje i metamorfozy mebli. Jeśli, planując remont, zdecydujesz się na zachowanie swoich starych mebli, będziesz mógł skorzystać z oferty mojej pracowni by dostosować je do nowej koncepcji. Wszystko to ustalisz z jedną osobą i w jednym miejscu. Prawda, że proste?

To jak? Kiedy się spotykamy?

Dekorator Projektant Wnętrz Zgierz Łódź

Zrealizowane projekty

Zielono-różowy pokój dziewczynki

Aranżacja pokoju rodzeństwa różnej płci

Pokój aktywnej ośmiolatki

Pokój chłopca w stylu militarnym

Pokój nastolatki - miłośniczki koni

Salon z otwartą kuchnią

Sypialnia w stylu hampton na poddaszu

Pokój wielofunkcyjny dla kobiety

Pokój nastolatka - młodego skate'a

Salon w bloku z wnęką

Pokój wielofunkcyjny w bloku

Salon z kominkiem

Otwarta kuchnia z marmurowym blatem

Salon z otwartą kuchnią i lamelami

Pokój rodzeństwa - dwóch chłopców

Pokój nastolatka - gracza komputerowego

Mała sypialnia z miejscem do pracy

Pokój nastoletniej sportsmenki

Salon w bloku w stylu industrialnym

Apartament z antresolą

Pokój dziewczynki na poddaszu

Elegancka jadalnia z wyjściem na taras

Klatka schodowa w stylu loft z lamelami

Salon w stylu modern loft z czerwoną cegłą

Home staging i sesja zdjęciowa mieszkania na wynajem