Projektowanie wnętrz, wizualizacje wnętrz 3d, aranżacja wnętrz Zgierz Łódź

Oferuję następujące typy usług z zakresu aranżacji wnętrz:

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Potrzebujesz pomocy projektanta? Chętnie poznam Twoje oczekiwania. Przyjadę do Ciebie, zrobię inwentaryzację obecnego stanu. Jeśli wolisz możemy to załatwić online. Później przygotuję propozycje układu funkcjonalnego i koncepcyjnego wnętrza z rozrysowaniem rzutów podłogi, ścian i sufitów. Otrzymasz niezbędne rysunki techniczne dla wykonawców. Projekt oczywiście będzie zawierał moodbordy (czyli tablice inspiracji) oraz wizualizację komputerową wnętrza. Dostaniesz też spis materiałów, wyposażenia i elementów użytych w projekcie wraz z adresami sklepów i wyszczególnionymi cenami produktów. Wreszcie będziesz miał skrupulatnie opracowany plan, który pomoże Ci przeprowadzić udany remont i uzyskać piękne wnętrze szyte na miarę.

Zastanów się ile czasu i stresu zaoszczędzisz mając taki projekt…

Ile kosztuje projekt wnętrza? Orientacyjny cennik.

od 450 zł – Wizualizacja wnętrza (jedno pomieszczenie) wykonana na podstawie inwentaryzacji albo podanych wymiarów i zdjęć nieruchomości inwestora oraz przesłanych fotograficznych inspiracji oddających pożądany styl. Koszt obejmuje minimum 5 ujęć. Możliwe dwie poprawki w cenie.  

od 850 zł – Projekt jednego pokoju do 25 m2 zawierający różne inspiracje,  najlepszy układ mebli i sprzętów, wybór podłogi, układ sufitu, okładziny ścian, spójną kolorystykę, wybór konkretnych mebli i sprzętów, oświetlenie, robiące wrażenie dekoracje, linki do całego wyposażenia online, moodboard i fotorealistyczne wizualizacje (min. 5 ujęć). Dotyczy projektu bez zabudowy stolarskiej, tylko meble dostępne w sklepach. Możliwe 2 poprawki w cenie.

KONSULTACJE ARANŻACYJNE

Masz wrażenie, że Twoje wnętrze jest nijakie i bez polotu? Planujesz przeprowadzić w nim pewne zmiany ale nie wiesz jak się za nie zabrać i do jakiego efektu dążyć? Pewnie nie masz zmysłu dekoratorskiego i przydałaby Ci się pomoc? Potrzebujesz kogoś, kto obejrzy Twój dom lub lokal i podpowie Ci co należy w nim zmienić byś cieszył się pięknie urządzonym, spójnym wnętrzem szytym dla siebie na miarę. Chętnie zmierzę się z takim wyzwaniem. Przyjadę do Ciebie albo spotkamy się online. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Ocenię potencjał Twojego wnętrza okiem eksperta i udzielę Ci wielu rad. Po mojej wizycie dostaniesz wszystkie wskazówki drogą elektroniczną żebyś się nie pogubił i wiedział czego się trzymać planując dekorowanie czy jakiekolwiek zmiany.

Pomyśl tylko ilu nietrafnych decyzji dzięki takim konsultacjom unikniesz…

Ile kosztuje konsultacja aranżacyjna wnętrza? Orientacyjny cennik.

od 350 zł – Konsultacja aranżacyjne online albo w nieruchomości klienta (obszar: Zgierz, Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów, Pabianice, Koluszki, Rzgów, Łęczyca, Brzeziny i okolice) uzależniona jest od liczby pomieszczeń, metrażu i zakresu metamorfozy. Ustalana jest indywidualnie. W cenę konsultacji wliczona jest pomoc w obraniu konkretnego stylu, spis inspiracji, wskazówek, kolory farb oraz niektórych elementów wyposażenia wraz z linkami w formie elektronicznej oraz moodboard czyli zestawienie elementów użytych w projekcie. 

HOME STAGING - przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż

Planujesz szybko i korzystnie sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Wiem jak sprawić by Twój dom lub mieszkanie stał się atrakcyjny dla kupującego czy wynajmującego. Chętnie udzielę Ci w tym temacie wielu wskazówek związanych zarówno z aranżacją wnętrza jak i koniecznymi działaniami marketingowymi. Niedługo po naszym spotkaniu otrzymasz wszystkie wytyczne spisane w formie elektronicznej. Dzięki temu nie umkną Ci żadne aspekty, na które zwracają uwagę kupujący i wynajmujący. Istnieje możliwość, że zajmę się całkowitym przygotowaniem nieruchomości za Ciebie, zrobię piękne zdjęcia a nawet opublikuję przyciągające uwagę ogłoszenia. Zakres naszej współpracy zależy od Twoich potrzeb.

Przekonasz się, że dużo szybciej uda Ci się doprowadzić do sprzedaży lub podpisać umowę o wynajem!

Chętnie współpracuję z agentami nieruchomości!

Ile kosztuje home staging? Orientacyjny cennik.

500 zł – Konsultacja home stagingowa mieszkania do 80 m2. W cenie wizyta w nieruchomości i sporządzenie wskazówek zarówno marketingowych jak i aranżacyjnych w formie elektronicznej, w tym wybór grupy docelowej, lista zakupowa wraz z linkami do sklepów do zrealizowania przez inwestora, wytyczne odnośnie ustawienia dekoracji. 

700 zł –  Konsultacja home stagingowa mieszkania powyżej 80 m2 lub domu. Cena zawiera jw. 

od 1000 zł – Pełny lub częściowy home staging (podział ról do uzgodnienia).  Wdrożenie proponowanych wskazówek wynikających z wcześniejszej konsultacji, np. niezbędne malowanie,  najlepsze ustawienie mebli i sprzętów, wyeksponowanie atutów nieruchomości, zakupy z listy i ich transport, wypożyczenie dekoracji, dekoracja i stylizacja nieruchomości do sesji zdjęciowej, sesja zdjęciowa nieruchomości, obróbka zdjęć, zredagowanie treści ogłoszeń, publikacja ogłoszeń na popularnych portalach, zamówienie banera reklamowego itp.  

Projektowanie wnętrz online zdalnie

Ważne!

Nie obawiaj się, że zaproponuję Ci kupno elementów wyposażenia z najwyższej półki i nie będziesz mógł zrealizować projektu. Proponowane rozwiązania zawsze dostosowuję do budżetu inwestora. Jeśli tak sobie życzysz mogę przygotować projekt metamorfozy z uwzględnieniem zastanych mebli i sprzętów. Pamiętaj jednak, że często większy budżet przekłada się na bardziej spektakularny efekt. Pomogę Ci wybrać optymalne rozwiązania. 

Przeprowadzenie metamorfozy wnętrza nigdy nie było tak proste. Weź koniecznie pod uwagę, że jestem zarówno projektantem, dekoratorem wnętrz jak i osobą, która przeprowadza renowacje i metamorfozy mebli. Jeśli, planując remont, zdecydujesz się na zachowanie swoich starych mebli, będziesz mógł skorzystać z oferty mojej pracowni by dostosować je do nowej koncepcji. Wszystko to ustalisz z jedną osobą i w jednym miejscu. Prawda, że proste?

To jak? Kiedy się spotykamy?

Dekorator Projektant Wnętrz Zgierz Łódź