Home staging - realizacje

Home staging mieszkania na wynajem

Przeprowadziłam pełny home staging 70-metrowego mieszkania na wynajem. Najpierw po obejrzeniu nieruchomości i konsultacjach z inwestorami zrobiłam projekt niezbędnych zmian, stworzyłam wytyczne dla właścicieli co należy usunąć albo przestawić, zrobiłam listy zakupowe z produktami do uzupełnienia wyposażenia i dekoracji. 

Po wprowadzeniu zmian przez inwestorów przygotowałam mieszkanie do sesji. Udekorowałam elementami zakupionymi przez inwestora, który korzystał z przygotowanej przeze mnie listy zakupowej. Okleiłam fragment szafy. Zrobiłam zdjęcia ukazujące walory nieruchomości a po ich obróbce zredagowałam ogłoszenia, które zamieściłam na kilu portalach w internecie. Zainteresowanie ofertą było ogromne. Już pierwszego dnia po publikacji oferty znaleźli się nowi, zdecydowani najemcy, którzy od razu podpisali umowę z właścicielem. Największe wrażenie zrobił na nich pięknie urządzony taras, który przed home stagingiem był wykorzystywany jedynie jako składzik na dziecięce rowery. Zainwestowane w home staging środki zwróciły się inwestorom po drugim miesiącu najmu.  Zdecydowanie było warto!

Sesja zdjęciowa mieszkania na wynajem
(po home stagingu)

Home staging kawalerki na wynajem

Poniższe zdjęcia przedstawiają zmiany przeprowadzone w ramach home stagingu kawalerki na wynajem. Była to zdewastowana przez poprzednich najemców nieruchomość. Lwią część ograniczonego budżetu inwestora przeznaczyłam na niezbędną wymianę okien i drzwi, malowanie, sprzątanie, zakup nowej tapety i wykładziny podłogowej. Udało mi się też pozyskać kilka używanych mebli, które poddałam małej metamorfozie.  Pomalowałam też wieszak i szafę wnękową. Po zrobieniu zdjęć i publikacji ogłoszenia już następnego dnia znaleźli się najemcy, którzy podpisali umowę na długoterminowy wynajem. Właściciel nieruchomości był bardzo zadowolony z efektów moich działań. 

Home staging mieszkania na sprzedaż

Zdjęcia obok ukazują metamorfozę 50-metrowego mieszkania przygotowanego na sprzedaż. Na zlecenie biura nieruchomości przeprowadziłam w nim szereg zmian mających na celu uatrakcyjnienie nieruchomości w oczach potencjalnych nabywców. Mieszkanie znalazło kupca w niespełna miesiąc po publikacji ogłoszeń.