Militarny pokój nastolatka

Antek to piętnastolatek z pasją. Potrafi godzinami sklejać modele czołgów i samolotów. Poza tym uwielbia gry – wszelkie czołgi i strzelanki. Jego mama zatrudniła mnie do zaprojektowania pokoju na miarę zainteresowań chłopca.  Jakoś tak wyszło, że od razu miałam pomysł na ten pokój i już pierwsza wersja projektu bardzo się spodobała. Chętnie Wam ją pokażę. Oto militarny pokój dla nastolatka wg mojego pomysłu:

Jak widać na powyższych wizualizacjach postawiłam na mocny akcent. Po otwarciu drzwi rzuca się w oczy fototapeta z ogromnym, przyszykowanym do strzału snajperem. Na szczęście jest on obrócony tyłem i nie mierzy do wchodzącego tylko raczej do wiszącego na ścianie tv. Takie złudzenie uważam za zabawne i myślę, że może się podobać większości piętnastolatków (i nie tylko).

Ponieważ pasja Antka czyli sklejanie i malowanie modeli wymaga dużego blatu zaplanowałam dla niego spore, narożne biurko. Gdyby potrzebował jeszcze więcej blatu może wykorzystać też jeżdżący na kółkach kontenerek z szufladami. Tak naprawdę do komoda EKET z IKEA, do której mają być przymocowane kółka. Ponad biurkiem będzie tv a tuż pod sufitem otwarte półki na książki i kolekcję modeli czołgów. Po drugiej stronie, nad narożną sofą zawisną dekoracyjne plakaty. Oczywiście z motywem militarnym. 

Sufit i jedna ze ścian będą antracytowe – prawie czarne – chłopaki tak lubią! Jestem pewna, że nie wpłynie to negatywnie na brak światła w pokoju bo jest on akurat wyjątkowo nasłoneczniony. Mama nie ma nic przeciwko. Monochromatyczne barwy zostaną ożywione musztardowymi dodatkami. Będzie pięknie!

Nie wiem jak Wam ale mnie ten militarny pokój się wyjątkowo podoba. Trzymam kciuki za szybką realizację! Dajcie znać w komentarzu czy coś byście tutaj zmienili albo dodali.

edit:

 Właśnie dostałam pierwsze zdjęcia ukazujące realizację mojego projektu. Jeszcze brakuje telewizora i plakatów ale reszta jest i wygląda całkiem fajnie. Nieprawdaż? 🙂

Fototapeta militarna do pokoju młodzieżowego
Pokój nastolatka projekt i realizacja

Inne pokoje nastolatków

Pokój nastolatka - skate'a

Pokój gracza komputerowego

Pokój dziewczynki miłośniczki koni

Pokój młodej gimnastyczki

1 thought on “Militarny pokój nastolatka”

  1. Witam 🙂 Cudowne projekty. Ja szukam takiej tapety żołnierza strzelca dla synka który pasjonuję się wojskiem i taką tapeta to jego marzenie. Gdzie mogłabym taką zakupić?
    Pozdrawiam serdecznie,
    Anna Łachnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *