• Pracownia

ALABARBARA

to przede wszystkim pracowania stylizacji mebli. Nie jeden mebel zyskał tutaj już drugie życie i nie jeden przeszedł niesamowitą metamorfozę. Potrafię odnowić, postarzyć albo całkowicie odmieniać wygląd mebla. Znam zarówno klasyczne techniki renowacji jak i alternatywne sposoby odnawiania mebli. Nie ukrywam, że te drugie wykorzystuję w swojej pracy znacznie częściej. Dostosowywanie wyglądu mebla do reszty wystroju mieszkania to moja specjalność. Nawet z kilku różnych, z pozoru nie pasujących do siebie mebli stworzę zgrany komplet. Przy okazji zlikwiduję wszelkie wyszczerbienia, zarysowania, wypaczenia czy inne wady. Dużą uwagę przykładam do jakości wykończenia. Używam różnorodnych materiałów w zależności jaki efekt ma zostać osiągnięty. Metamorfozy przeprowadzam na każdym typie mebli, nie zależnie od tego z czego są zrobione. Pracuję nie tylko z drewnem ale także meblami zrobionymi ze sklejki, płyt wiórowych czy MDF. Nie ważne czy masz meble drewniane, metalowe, plastikowe, laminowane, pokryte okleiną, lakierowane, tapicerowane czy jeszcze jakieś inne. Podejmuję się pracy z każdym materiałem.

Oferuję:

  • odnawianie mebli na zlecenie klienta wg jego wytycznych,
  • artystyczne malowanie mebli, decoupage, transfery druku na meblach czyli nanoszenie dowolnych grafik i napisów, złocenia, celowe postarzanie mebli, wszelkie kreatywne przeróbki meblowe,
  • usługi tapicerskie dotyczące niewielkich mebli (wymiana obicia w pufach, krzesłach i fotelach),
  • oklejanie mebli okleiną samoprzylepną, tapetą, gazetami, mapami itp.,
  • wykonanie niepowtarzalnych zagłówków do łóżek, malowanie ram luster i wiele, wiele innych.

Z przyjemnością przyjmuję zlecenia zarówno od klientów indywidualnych jak i firm, różnego rodzaju lokali gastronomicznych i usługowych. Współpracuję z projektantami wnętrz. Meble przeze mnie odnowione znajdują się już w wielu restauracjach, stanowią ekspozycję w salonach z wyposażeniem wnętrz a niektóre wykorzystywane są jako rekwizyty w studiu fotograficznym. Jeśli pragniesz aby Twój lokal zdobiły wyjątkowe, artystycznie odnowione meble skontaktuj się ze mną!

Oczywiście na życzenie wystawiam faktury.

Jak zlecić odnowienie mebla Pracowni Alabarbara ?

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo. Zrób zdjęcia swojego mebla i wyślij mi je mailem. Opisz jakiego efektu oczekujesz. Dokonam wstępnej analizy, oszacuję czas potrzebny na realizację zlecenia i jego koszty. Ustalimy kwestię transportu i inne szczegóły. Jeśli tego wymaga zlecenie stworzę projekt metamorfozy mebla a po Twojej akceptacji zabiorę się do pracy.


Napisali o mnie...