Wizualizacja wnętrza jako załącznik do oferty nieruchomości

 Właściciele mieszkań próbujący sprzedać swój lokal często borykają się z brakiem zainteresowania ze strony kupujących. Oferta może wisieć miesiącami na kilku portalach ogłoszeniowych i.. zero odzewu. Zwłaszcza jeśli chodzi o nieatrakcyjne mieszkanie w stanie do remontu. Brzydkie wnętrze odstrasza potencjalnych nabywców. Nawet takich,  którzy w przypadku zakupu i tak myślą o stworzeniu wnętrza na swoją miarę i gruntownym remoncie. Po prostu większość osób nie potrafi wyobrazić sobie jak pięknie może prezentować się mieszkanie po remoncie i nie umie dostrzec jego potencjału. 

Co zatem zrobić aby podnieść atrakcyjność swojej nieruchomości nie inwestując w remont i nie dokonując w niej ŻADNYCH zmian? Jak szybko sprzedać nieatrakcyjne mieszkanie? Odpowiedź to: wizualizacja wnętrza jako załącznik do oferty nieruchomości. 

Wizualizacja wnętrza dla inwestorów- po co?

Jeśli nie chcecie przeprowadzać absolutnie żadnych zmian w lokalu na sprzedaż, inwestować złotówki w remont, który może się nie spodobać ani w żadne działania home stagingowe warto moim zdaniem stworzyć atrakcyjną wizualizację danej nieruchomości, dzięki której potencjalni nabywcy będą mogli dostrzec jej atuty i wyobrazić ją sobie w zupełnie innej krasie i innym standardzie już po remoncie.  To naprawdę pomaga! Wizualizacja wnętrz to świetne narzędzie marketingowe. 

Jeśli sami nie macie pojęcia jak stworzyć taką wizualizację, czy to przez brak wizji, brak kosztownych programów służących do projektowania wnętrz czy też nieumiejętność ich obsługi możecie skorzystać z pomocy specjalisty takiego jak ja. Tworzeniem wizualizacji zajmuję się zawodowo, sprawia mi to ogromną frajdę. Na koncie mam liczne sukcesy i gro zadowolonych klientów. W swojej pracy korzystam z legalnych programów renomowanych firm. 

Sama wizualizacja wnętrza bez specjalnie opracowanego projektu nie jest jakoś szczególnie kosztowna gdyż nie wymaga od projektanta takiego nakładu pracy jak całościowe projektowanie wnętrza. Zamiast kolejny raz obniżać cenę nieruchomości warto po prostu zainwestować w wizualizację. Można ją stworzyć stosunkowo szybko i dołączyć do oferty na portalach ogłoszeniowych. Jestem pewna, że w ten sposób ogłoszenie wyróżni się z setek, innych, podobnych i przyciągnie uwagę najbardziej zainteresowanych. Telefon wreszcie się rozdzwoni.  

To jak? Kiedy się umawiamy?  

Ps. Jeśli dysponujesz rzutem swojego mieszkania ja na pewno będę w stanie wykonać przyciągającą uwagę wizualizację wnętrza online. Nie ważne zatem gdzie znajduje się nieruchomość. 

Przykładowe wizualizacje wnętrz stworzone przez Pracownię Alabarabara: 

Przeczytaj jeszcze...

Jak sprzedać lub wynająć mieszkanie w dobie pandemii? Co możesz zrobić by Twoje mieszkanie znalazło nabywcę? 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *