Zatoka Tataraku w Dzień Dobry TVN

Zatoka Tataraku w Dzień Dobry TVN !

To niesamowite! W dniu 18 maja w odcinku Katarzyny Jaroszyńskiej “Odpicowane wnętrze”, który cyklicznie ukazuje się na antenie TVN znalazł się materiał nagrany w Zatoce Tataraku – domku nad jeziorem, którego wnętrza projektowałam i wystylizowałam ogromną część unikatowego wyposażenia. Widzowie mogli zobaczyć wnętrza urządzonego już domku w stylu marynistycznym i poznać właścicieli – Dobrusię i Michała – moich klientów, którzy ponad rok temu zaprosili mnie do swojej bajki i pozwolili wziąć udział w tym ciekawym projekcie.  Cały materiał możecie zobaczyć (po obejrzeniu reklam) pod tym linkiem: 

Choć cały materiał trwa trochę ponad 6 minut i nie wszystkie pomieszczenia zostały pokazane to cieszę się niezmiernie, że mogła go zobaczyć szeroka publiczność. Zainteresowanie telewizji tą realizacją jest dla mnie ogromnym powodem do dumy! Oby więcej takich projektów! 

 

Przeczytaj jeszcze...

Domek nad jeziorem w stylu marynistycznym - zdjęcia z realizacji projektu
Drewniany domek nad jeziorem aranżacja wnętrz stół z krzesłami

Jeśli chcesz zobaczyć mnóstwo zdjęć ukazujących drewniany domek nad jeziorem w stylu marynistycznym urządzony w nietuzinkowy sposób z wykorzystaniem prawie wyłącznie odnowionych, przerobionych, malowanych i stylizowanych mebli, koniecznie zajrzyj w ten link…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *