Łóżko oklejone komiksami

Lubię kiedy moi klienci zaskakują mnie swoimi odważnymi pomysłami. Przyznam, że kiedy Pani Maria zwróciła się do mnie z pytaniem o wycenę malowania łóżka na biało nie bardzo chciało mi się podejmować takiego zlecenia ale kiedy dowiedziałam się, że tak naprawdę chodzi o malowanie i oklejanie mebla komiksami od razu zmieniłam do tego swoje nastawienie. Oklejałam już kiedyś gazetami, mapami ale komiksami jeszcze nigdy. Postanowiłam spróbować.

Gdy przyjechałam do mojej klientki po mebel do odnowienia dostałam w pakiecie taki oto pokaźny zbiór komiksów.

Chińskie komiksy NANA
Chińskie komiksy w formie książek
Chiński komiks

Część była w języku polskim a część w chińskim. Niektóre książeczki miały białe a inne nieco zażółcone kartki. Postanowiłam wykorzystać wszystkie po trochu wycinając różne fragmenty stron z różnych tomów. Najpierw oczywiście przemalowałam łóżko na biało a gdy farba wyschła zabrałam się za wycinanie i naklejanie kartek z komiksów.

Jak okleić meble komiksem, gazetą, mapą?

Malowanie łóżka sosnowego na biało
Malowanie łóżka sosnowego na biało
Malowanie łóżka sosnowego na biało
Jak odnowić stare sosnowe łóżko? Oklejanie mebli komiksami.
Oklejanie drewna komiksami

Gdy proces naklejania był skończony polakierowałam wszystko wielokrotnie i odwiozłam mebel Pani Marii. Nie wiem, co prawda, jak łóżko prezentuje się po skręceniu ale wiem, że metemorfoza się udała. Pani Maria już kombinuje co zrobić z tą ogromną częścią komiksów, której nie wykorzystałam. Być może coś jeszcze będzie mi dane nimi okleić… 

Oklejanie drewna komiksami
Oklejanie mebli komiksami
Jak odnowić sosnowe łóżko?
Odnawianie łóżka sosnowego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *