Porady aranżacyjne

W moich poradach aranżacyjnych znajdziecie wskazówki związane z szeroko rozumianym projektowaniem, urządzaniem wnętrz, przeprowadzaniem remontów oraz wszystkim tym, co się łączy z aranżacją i prowadzeniem domu. Jeśli jesteście zainteresowani taką tematyką zapraszam do lektury!

Aranżacja wnętrz Łódź Zgierz
Kuchnia łatwa do utrzymania w czystości - jak urządzić?

Jeśli marzysz o kuchni łatwej do sprzątania na pewno zainteresuje Cię ten wpis. Radzę w nim jak urządzić kuchnię by później godzinami nie “jeździć na mopie”. Pokazuję przykładowy projekt kuchni bez górnych szafek z wysoką zabudową. 

Relacja z Targów Warsaw Home

Co będzie modne we wnętrzach w 2022 roku? Jakie są teraz trendy wnętrzarskie? Odwiedziłam Targi Biznesowe Warsaw Home 2021 i wypisałam wszystkie zauważalne trendy w kilkunastu punktach. Sprawdź co będzie modne!

Jak nie malować mebli?

Jeśli nie masz doświadczenia w malowaniu mebli a w najbliższej przyszłości zamierzasz po raz pierwszy coś przemalować przeczytaj poniższy tekst. Dowiesz się z niego jak uniknąć najczęstszych błędów w malowaniu mebli i Twój projekt pójdzie gładko jak po maśle. 

Jak urządzić przytulny dom?

Jak sprawić by dom był przytulny? Co ma wpływ na to, że odbieramy wnętrze za przytulne? Przeczytaj, jak ja to widzę…

Jak sprzedać lub wynająć mieszkanie w dobie pandemii?

Sprzedaż lub wynajem mieszkania w czasach koronawirusa to bardzo trudne zadanie. Na co zwrócić szczególną uwagę by doszło do upragnionej transakcji?

Skąd wziąć stare meble?

Nie od dziś wiadomo, że już jeden stary mebel potrafi nadać wnętrzu charakteru i pożądanego klimatu. Warto więc uwzględnić stare meble urządzając swój dom tylko pytanie skąd wziąć stare meble? Jest sporo możliwości ich pozyskania…

Białe plamy na drewnianym blacie - jak się pozbyć?

Białe plamy i ślady na drewnianym blacie – jak się ich pozbyć? Przedstawiam mój sprytny patent. 

Czym zasłonić okna - zestawienie różnych rozwiązań?

Czasy kiedy okna zasłaniane były jedynie firankami i zasłonami dawno minęły. Teraz mamy ogrom możliwości. Jeśli zastanawiacie się co będzie najlepsze do zasłonięcia Waszego okna przeczytajcie ten tekst. 

Jak przemalować kafle w łazience?

Malowanie kafli łazienkowych to prosty i szybki sposób na tanią metamorfozę. Można to zrobić jednolitym kolorem albo namalować modne wzory na płytkach przy pomocy szablonu malarskiego. Ja pokusiłam się zarówno o pierwszą jak i drugą wersję. Zajrzyjcie sprawdzić jak to teraz wygląda…

Jak pomalować płytki na kominku?

Czy da się przemalować brzydkie kafle na kominku? Oczywiście, że tak. Zobaczcie, jak poradziłam sobie z tematem…

Panele winylowe na stare kafle

Czy można położyć panele winylowe na starą podłogę? Oczywiście, że tak i jest to bardzo dobry pomysł. 

Jak dobrać podłogę do konkretnego wnętrza?

Co należy wziąć pod uwagę wybierając podłogę do naszego mieszkania? Czy przemyśleliście wszystkie aspekty? Sprawdźcie, co mogę doradzić!

Malowanie starych paneli z pcv farbą

Czy można malować plastikowe panele z pcv farbą? Która farba najlepsza i jak takie rozwiązanie się sprawdza? Zobaczcie metamorfozę mojego wiatrołapu i oceńcie sami;)

Wykładzina winylowa na strare kafle

Tak! Wykładzina winylowa położona na stare kafle to bardzo dobry i budżetowy pomysł na zmianę wystroju wnętrza. Sprawdziłam i polecam!